Respitní centrum APLA PRAHA pro celou ČR

Služba APLA PRAHA pro rodiny osob s PAS, kterým je 6 let a více a které žijí na území celé ČR. Není tedy limitována územní příslušností k určitému kraji. Podrobnější informace.

Vážení rodiče, rodinní příslušníci, opatrovníci, současní uživatelé našich služeb, či případní zájemci o služby našeho sdružení APLA Praha, Střední Čechy, o.s.

Dovoluji si Vás oslovit s informací o nové službě, kterou naše organizace bude poskytovat od dubnatohoto roku. Nejedná se o službu zcela novou, spíše o rozšíření stávající nabídky odlehčovacích služeb, které naše organizace již poskytuje. K možnosti využití odlehčovacích víkendů v průběhu roku a týdenních letních táborů během prázdninových měsíců přibude možnost využít celoročně týdenních pobytův našem novém Respitním centru APLA v Praze.

Jsme si vědomi toho, že péče o člověka s PAS je velmi náročná a může být pro členy domácnostivelmi vyčerpávající a potřeba možnosti odpočinku je tedy velmi naléhavá. Tato skutečnost nás vedla k realizaci výše zmíněného projektu Respitního centraAPLA. Přijměte, prosím, tuto informaci, jako nabídku služby pro Vás, Vaširodinu, Vaše děti, či Vaše blízké.

Jakékoli Vaše dotazy, se kterými se na mě obrátíte, Vám samozřejmě ráda zodpovím.

V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte, prosím.

S pozdravem

Šárka Henychová

vedoucí střediskaosobní asistence a odlehčovacích služeb

Asociacepomáhající lidem s autismem APLA Praha, Střední Čechy, o.s.

Na Truhlářce 24,180 00 Praha 8

t: +420774723197

e: henychova@apla.cz

www.praha.apla.cz