Distributor Euroklíčů v Ostravě (zdarma)

Národní rada pro osoby zdravotně postižené v Ostravě ( NRZP ) na ulici 30.dubna 2944/1 je distributorem Euroklíčů Jedná s o nabídku bezplatného dodání Euroklíče a jeho využití do míst hygienicky čistých zařízení opatřených eurozámkem, případně jiných budoucích míst, která jsou v jednání. Tato nabídka projektu bezplatného Euroklíče se začíná realizovat začátkem letošního roku (pod záštitou Národní rady osob se zdravotním postižením), proto jsou kontaktovány úřady, různé organizace, svazy tělesně postižených, svazy vozíčkářů ap., ale i jednotlivé zdravotně postižené lidi, kteří by měli o využití Euroklíče zájem, ať už v současnosti nebo v pozdější době (o Euroklíč měly zájem a vyzvedly si jej např. městský úřad v městě Odry, v Novém Jičíně ap.).

Tento Euroklíč, který je opravdu zcela zdarma je určený nejenom pro osoby tělesně postižené nebo jinak hendikepované, ale mohou jej využívat i rodiče ( především maminky ) dětí do tří let. Euroklíč pro osoby se zdravotním postižením má využití všude tam, kde je zapotřebí vykonávat svou osobní potřebu, či hygienu bez narušení svého soukromí v hygienicky čistě vybaveném prostředí a na místech zajištěných bezbariérovou dostupností a opatřených Eurozámkem.

Pokud by měl někdo o nabídku bezplatného Euroklíče zájem, můžete se kontaktovat na telefonním čísle vyznačeném v přiloženém letáčku.